piątek, 17 sierpnia 2012

coś, co szczególnie polecam! :)


Od pewnego czasu zaczęłam używać często mi polecanego produktu, którym jest antyperspirant bloker z ziaji. Nie mam wielkich problemów z poceniem, ale wiadomo latem prowadzimy bardziej aktywny tryb życia i jest dużo cieplej, a przy tym pocenie się nasila. Muszę powiedzieć, że ten antyperspirant spisuje się świetnie. 


Zgodnie z zaleceniami na opakowaniu na początku używałam przez 3 dni na noc na czystą i suchą skórę pod pachami. Zero podrażnień, jakiegokolwiek pieczenia- aż się zdziwiłam, bo byłam na to przygotowana. Po aplikacji żadnych problemów z poceniem, co jest wielkim plusem. Następna zaleta to fakt, że bloker jest bardzo wydajny i na pewno wystarczy na długo, no i cena jest naprawdę śmieszna w porównaniu do innych "skutecznych" środków. Trzeba pamiętać tylko o tym, by nie stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji- ja się tego trzymałam i nie miałam z tym problemu ;).


Jedyną wadą jest chyba czas schnięcia, bo konsystencja jest raczej wodnista niż kremowa, ale w imię tych wszystkich zalet, warto! Teraz wystarczy, że stosuję go raz w tygodniu i mogę cieszyć się suchą skórą pod pachami, także polecam! Kolejny raz jestem pozytywnie zaskoczona produktem z ziaji. ;)

Ps. Rozdanie trwa, także ciągle zapraszam do wzięcia udziału- szanse są naprawdę duże! :)

7 komentarzy:

 1. Mam go. Po kilku użyciach mnie odrzucił i stoi w łazience. Może zrobię do niego kolejne podejście :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam, używam i także polecam!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewa suszy go suszarką, polecam ten trik :)))
  sama tez go bardzo lubie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jakoś boję się tych blokerów - obawiam się ich szkodliwego wpływu i nie mogę się do nich przekonać, mimo właściwie wielu poleceń :)

  OdpowiedzUsuń