piątek, 24 sierpnia 2012

be my Lilou!


Jakiś czas temu doszła do mnie przesyłka, a w niej opakowanie ze śliczną bransoletką od Lilou. Nigdy nie byłam przekonana do tego typu biżuterii, ale jak zobaczyłam tę bransoletkę od razu zmieniłam zdanie i jestem pewna, że moja kolekcja się jeszcze powiększy! Ostatnio przeglądałam nawet stronkę Lilou i muszę przyznać, że można tam znaleźć sporo ciekawych opcji. A tak prezentuje się moja bransoletka ze znakiem nieskończoności. A Wam jak się podoba? A może wolicie tradycyjne bransoletki?
"Wyroby firmy Lilou są projektowane z fantazją i jednocześnie z potężną dawką emocji , do tego firma przykłada duży nacisk na jakość. Wykorzystywane są takie metale szlachetne jak złoto i srebro. Kamienie jakie możemy spotkać w tej biżuterii to perły hodowlane w naturalnych odcieniach, szafiry. Chociaż marka Lilou ma już kilka lat wciąż zaskakuje nowymi wzorami i wprowadza nowe projekty każdego roku – duże znaczenie ma również współpraca z najlepszymi projektantami w kraju. Filozofią firmy jest zaspakajanie gustów najbardziej wymagających klientów zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz dzieci. Co cieszy to między innymi to że firma która produkuje tak wyjątkową biżuterie powstała w Polsce i na pewno w przyszłości niejednokrotnie nas zaskoczy."

8 komentarzy:

  1. szczęściara, ja jestem bardziej przekonana do pandory ;) zapraszam do obserwowania mojego bloga http://misscandlle.blogspot.com/ ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się bardzo, ja dzisiaj dostałam z Kelly Melu i także jestem zachwycona :)

    OdpowiedzUsuń
  3. marzę o bransoletce ze znakiem nieskończoności, a jeszcze bardziej o pierścionku :

    OdpowiedzUsuń