czwartek, 23 sierpnia 2012

t-shirt by Sabrina Pilewicz

Ostatnio za sprawą wygranego konkursu na fb stałam się posiadaczką jednego z unikatowych T-shirtów zaprojektowanych przez Sabrinę Pilewicz i dziś chciałam się z Wami tym podzielić.

Za pewne większość z Was nie kojarzy tego nazwiska, gdyż Sabrina Pilewicz jest młodą projektantką, ale już zdobyła uznanie w świecie mody. . Rozgłos zapewniły jej torebki Firenze i Roma, z którymi na salonach pokazują się Katarzyna Zielińska czy Edyta Herbuś. Wtajemniczeni wielbiciele mody cenią sobie szytą na miarę odzież projektantki, której znakiem rozpoznawczym są wysmakowane połączenia kontrastowych kolorów i faktur.

Konkurs na fb organizowany był przez fanpage Redd'sa- należało opisać swoją sprzeczną, kobiecą naturę i tak właśnie hasłem przewodnim "Jestem jak róża- delikatna, a zarazem ciernista" udało mi się wygrać. Każda z 10 zwyciężczyń dostała inny T-shirt zaprojektowany z myślą o niej. Mi przypadł t-shirt z muślinowymi płatkami na rękawach i ćwiekami przy dekolcie, którym od początku jestem zauroczona. 
prace nad projektem :)

pięknie zapakowany t-shirt

kolekcja t-shirtów by S. Pilewicz, nieskromnie przyznam, że mój podoba mi się najbardziej ;)

PS. A rozdanie u mnie nadal trwa, zapraszam! :)

4 komentarze: